Emilia Warakomska – Peak Performance, Trener, Szkoleniowiec

Jak się pozbyć cellulitu? Realne efekty

Posted by | marzec 25, 2017 | MOTYWAACJA | No Comments
jak się pozbyć cellulitu

jak się pozbyć cellulitu

Z tego wpisu dowiesz się, jak się pozbyć cellulitu. Udowodnię Ci na żywym przykładzie, że jest to jak najbardziej możliwe. Poznasz także przykładowe treningi, które rewelacyjnie wpływają na kondycję skóry, ciała i psychiki włącznie. Zatem, jeśli jest to temat, który w tej chwili ciebie interesuje… to świetnie trafiłaś. Teraz jest najważniejszy czas, żeby zacząć…

  1. Czy Ty też chcesz odzyskać jędrną skórę bez cellulitu?

Skoro czytasz ten wpis, to domyślam się, że jest oczywistą odpowiedź twierdząca. Poza tym, która kobieta nie marzy o jędrnym, pięknym, szczupłym i aksamitnym ciele, prawda?

Temat odzyskiwania sylwetki sprzed ciąży już poruszałam wielokrotnie, między innymi we wpisie z rekomendacją moich treningów, którą napisała jedna z moich podopiecznych, Patrycja.

Tym razem, moja kolejna podopieczna wspomina, jak to było, gdy zobaczyła pierwsze efekty moich treningów 🙂
Zdjęcie Moniki przed i po można zobaczyć w Metamorfozach, jednak dla pewności, że je znajdziesz – wkleję również tutaj pod tym wpisem 🙂

Pokrótce Monika opisuje, jak stosowała się do treningu i jakie efekty zauważyła, stosując moje metody treningowe

Rekomendacja Moniki nt moich Treningów

2. Tak wygląda metamorfoza Moniki

Zobacz, że różnica widoczna jest gołym okiem 🙂 Monika bardzo konsekwentnie przykładała się do treningów, jak i do diety, która pamiętajmy, że jest KLUCZEM do osiągnięcia takiego sukcesu. Sam trening pomoże w jakimś stopniu, sama dieta również. Jednak ja sugeruję synergistyczne podejście.  Trening i dieta w połączeniu dają NAJLEPSZE i NAJSZYBCIEJ WIDOCZNE REZULTATY, niż sam trening, czy sama dieta stosowane osobno.

Trening ma pobudzić nasze mięśnie do pracy, szybszego metabolizmu, spalania tkanki tłuszczowej, zmniejszenia obrzęków wodnych. Natomiast dieta dobrze wpłynie na kondycję skóry, również zminimalizuje ryzyko obrzęków, i pozytywnie wpłynie na metabolizm. Skutkiem tego EFEKTY BĘDĄ O WIELE SZYBSZE I TRWALSZE.

Mam nadzieję, że więcej nie trzeba nic udowadniać, ani zachęcać, gdyż EFEKTY WIDOCZNE GOŁYM OKIEM, a także opinia Moniki – mówią same za siebie. Poza tym, która z Was dziewczyn, nie chciała by pochwalić się jędrnym tyłkiem bez cellulitu??

Monika tył

3. Jak wykonywać trening?

Moje programy treningowe, dokładne instrukcje dotyczące ilości serii, powtórzeń, a także i przede wszystkim TECHNIKI wykonywania ćwiczeń, znajdziesz poniżej:

Najlepszy trening na mięśnie ud i pośladków
Trening na mięśnie brzucha

oraz:

4 proste ćwiczenia na plecy

Hardcorowy trening na spalanie

Rób te treningi regularnie, a GWARANTUJĘ, że będziesz zadowolona z efektów!!

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę bardzo udostępnij go w social media, wyślij mejlem do koleżanki, bądź zalajkuj. Ciebie to nic nie kosztuje, a wpis może dotrzeć do osób, które tego bardzo potrzebują 🙂 W ten sposób pomożesz im, nawet jeśli nigdy się o tym nie dowiesz. Z góry dziękuję Ci.

About Emilia Warakomska

Leave a Reply