Emilia Warakomska – Peak Performance, Trener, Szkoleniowiec

Najpopularniejszy post

nogi

To zdjęcie z Motywacji 3.0. na moim FanPage na Facebooku wzbudzało w Was naaaajwięcej Motywacji…. 29 x Like na fan page i 20 Like na udostępniony na private konto FB.

1. Najpopularniejszy post na fejsie

No to spotkał mnie Fejm niezły 🙂 Dlatego zamieszczam tutaj na Blogu podsumowanie pt. Najpopularniejszy post.
Post zatytułowany Motywacja 3.0 na moim FanPage na Facebooku ze zdjęciem, które zamieściłam pod tytułem tego wpisu, wzzbudził w Was największe zainteresowanie!! Co za zaszczyt, co za zaszczyt. Jest mi niezmiernie miło, sympatycznie i …ja również dzięki temu jestem bardziej zmotywowana…. Dlatego z całego serca, myśli i uczynków swoich DZIĘKUJĘ WAM, Drodzy czytelnicy, Obserwatorzy (aż 107 sztuk konta prywatnego) i Fani (ponad 1300 fanów na FB, i żaden nie kupiony!!)

2. Podsumowujac w niecały dzień to zdjęcie zebrało:

– 49 Like
– 13 Komentarzy
– 10 Wiadomości priv z przemiłymi komentarzami

3. Takiego odzewu od Was naprawdę się nie spodziewałam!!

DZIEKUJE za wszystkie Like, Komenty i Wiadomości Priv i wstawiam zdjęcie ze zbliżeniem nóg (które wzbudzały w Was niewątpliwie największy zachwyt!!) Mam nadzieję, że zdjęcie to zmotywowało Was do ciężkiej pracy nad sobą  i dyscypliny CODZIENNIE! !

Ponieważ KAŻDEGO DNIA, pracujesz na to, co będzie jutro, tworząc swoje nawyki i rytuały dla zdrowia i sylwetki!!

Osiągajcie lepsze efekty niż ja!!
Pozdrawiam Serdecznie!!

Aaa, a gdybyście potrzebowali pomocy przy ułożeniu treningu, diety, albo ….potrzebujecie kopniaka w tyłek, to chętnie się tym zajmę:

Info

About Emilia Warakomska

16 komentarzy

Leave a Reply