Emilia Warakomska – Trener Personalny Bielsko

Postanowienie noworoczne czy Cel??

Posted by | styczeń 07, 2018 | MOTYWAACJA | No Comments

metamorfoza patrycji

Wiecie co kocham te noworoczne „postanowienia” stawiane sobie co roku. Nowy rok, nowa Ty. Nowy rok i nowe życie. Nowy rok i nowe postanowienia, no teraz to już będzie zajebiste życie…. i co? Nic z tego nie wychodzi 🙁

 

Tak mówiąc wprost i bezpośrednio (bo po co kłamać?). Uwielbiam te teksty, bo one brzmią tak super medialnie. Ale poza tym nic ciekawego do życia nie wnoszą. Żadnej wartości. Żadnej nauki. Czytaj dalej jeśli chcesz wiedzieć jak zamienić porażki postanowień w sukcesy i zwycięstwa…

 

 

Uważam że takie teksty nie są potrzebne do działania tym, którzy działają i traktują temat nieco poważniej niż po łebkach… a mianowicie mowię to w kontekście nie tylko zdrowia, odchudzania, dbania o ciało itp. Bo jednak praca nad sylwetką to nie jest tylko ten efekt PRZED i PO. Który też jest oczywiście chwytliwy. I powoduje… słomiany zapał. Bo każdy kto ten efekt osiągnął wie dobrze, że nie zrobił tego w tydzień, czy nawet miesiąc, lub kwartał. 

 

Praca nad ciałem to z czystym sumieniem mówię: to jest ROK pracy. Rok skupienia się na sobie, swoich celach dotyczących zdrowia, ciała i bardzo dobry czas na to, by pracować nad swoimi nawykami nie tylko żywieniowymi, ale i nauczyć się trenować pod okiem profesjonalisty. Osoby, które ze mną współpracowały i zaufały – mogą cieszyć się efektami aż do dziś. Przykładów jest wiele.

 

No bo jak wiesz (a  jak nie, to zaraz się dowiesz) …nie rozpisuję diet i nie rozpisuję treningów na kartce. Bo to NIE DZIAŁA. To poprostu NIE DZIAŁA. Każda wiedza, potrzebuje nie tylko doświadczenia i narzędzi, ale przejścia przez cały PROCES. Jeśli nie traktujesz dbałości o zdrowie całościowo (jako proces) to nie ma co liczyć na TRWAŁY EFEKT. TO zawsze będzie chodzenie od dietetyka do dietetyka po kolejną dietę, i po kolejną rozpiskę, bo tamta nie zadziałała, albo nagle „przestała działać”. Wiecie co – to tak poprostu nie działa i nie ma prawa działać. Po łebkach to jedynie możesz schudnąć -10kg i potem przytyć 15-20kg.

I tak niestety w kółko.

Ja uczę innego podejścia, bo wiem jak działa organizm ludzki i mentalność ludzka, zatem ułożenie tego w logiczny proces to KONIECZNOŚĆ. Nie ma czegoś takiego na rynku polskim, a swoje programy i swoje podejście wypracowałam wieloletnim doświadczeniem z ludźmi. 

Uwaga!! Jeśli w Twojej głowie kotłują się tego typu myśli:

„Sprobuję”, „Nie jest łatwo”, „Nic mi łatwo nie przychodzi”, „On/Ona mi przeszkadza, to przez nich”, „Ja się do tego nie nadaję, nie mam siły i zdrowia”, „Nie mam pieniędzy”, „Nie umiem”, „Nie uda mi się”, „Zobaczę”, „Może jutro się uda”, „Jutro zobaczę co będzie”,  „To niemożliwe”, „Nigdy mi się nie uda”, „Tyle razy próbowałam i nigdy mi nie wychodziło”, „Nie mam czasu”, „ach te święta, zacznę po nich…”, „ach nie mam kiedy”, „ach mam tyle obowiązków”

To tym bardziej ten tekst jest dla Ciebie!!

Masz postanowienia noworoczne?

PIEPRZYĆ JE!!

Postanowienia zamień na cele bo szkoda Twojego czasu na postanowienia ?One się nie realizują, a Ty po czasie myślisz: „to nie działa, więc ja już nic nie postanawiam”. No bo jeśli nie ma wizji końca to się nie ma co zrealizować. Musisz dokładnie wiedzieć CO, ILE, DO KIEDY, W JAKI SPOSÓB. Uczę tego wszystkich moich podopiecznych. Bo postanowienie to działanie na zasadzie: pstryknę palcem i będzie. NIE! Nie będzie.

I oczywiście klasyk , niech zgadnę: „nie masz czasu”

Wiesz, czasu mamy wszyscy tyle samo. Nie wierzysz? Sprawdźmy!

Prezydent Polski ma 24h , Oprah Winfrey też ma 24h , Arnold Schwarzenegger też ma 24h (i zobacz ile chłopak osiągnął, Ty też możesz), …no i Jezus Chrystus też ma 24h…

Patrycja też miała 24h w dodatku – mieszka we Włoszech. I wszystko to co zdziałałyśmy, w formie współpracy on-line. Moje Treningi i Moje Programy Żywieniowe działają jak widać „CUDA” i dają świetne efekty.

Patrycja MISTRZ!! W dodatku przełamała inne bariery, jak – wystąpienie przed kamerą i powiedzenie kilku słów na temat naszej współpracy.

Na stronie nawet znajdziecie opinie w formacie video: https://www.youtube.com/watch?v=DOS7NZUQkeo

To pierwsze nagranie Patrycji przed kamerą – więc należy jej się kciuk w górę za odwagę… bo niewiele osób ma odwagę powiedzieć coś do kamery 

To jest dopiero charakter!!

 Oraz wpis na FB z gwiazdkami – znajdziecie na Stronie FB 

Zapraszam do polubienia mojej strony FB (kliknij)  i sprawdzenia tamtejżych zapełniających się opinii od moich podopiecznych.

A jeśli chcecie być na bieżąco z wszelkimi nowościami to tutaj na mojej prywatnej grupie! (kliknij)

About Emilia Warakomska

Leave a Reply