Bądź Kobieto Egoistką

Posted by | Wrzesień 20, 2014 | KOBIECOŚĆ, MOTYWAACJA | One Comment

wIErsz
Dzisiaj coś, czego nie napisałam ja, ale zapożyczam treść, z którą się zgadzam!! Pisałam o tym kiedyś, specjalnym wierszem. Dziewczyny i Chłopaki. Czytać i zastosować się KONIECZNIE!!

To od nich

Treść od Dagmary i Piotrka Skalskich.
Projekt Egoistka

“(…) Czasem ze zdziwieniem przyglądamy się temu, co przynosi życie. Wydaje nam się, że nie damy rady stawić temu czoła. Mamy swoje prawdy, które wzmacniają i dodają sił:) Dzielimy się chętnie, może i Tobie się przydadzą:

1. Pamiętaj, że nie dostaniesz od życia więcej niż możesz unieść. Skoro to wyzwanie stanęło właśnie teraz przed Tobą to znaczy, że jesteś gotowa.

2. Zamiast rozdmuchiwać lęk, rozdmuchaj nadzieję. Twoja siła woli może zdziałać cuda. Jest taka lekarska anegdota: Jeśli pacjent uprze się by żyć, medycyna jest bezradna. Śmiało można tę myśl przenieść na wszystkie inne dziedziny. Twój upór to najsilniejsza oręż.

3. Wzmacniaj się na każdy możliwy sposób: jedz zdrowo, bądź aktywna, wyciszaj umysł. Skoncentrowana uwaga jest jak wiązka lasera – zdolna przebić stal!

4. Pamiętaj, że zawsze masz wybór. Ktokolwiek będzie twierdził inaczej i wywierał na Tobie presję – myli się. Nie pozwól się osaczyć.

5. Pozbądź się poczucia utraconej szansy i żalu za tym czego nie zrobiłaś. Skup się na tym co możesz zrobić. Koncentrując się na przeszłości nie zauważysz nowych szans i możliwości”

Ściskamy zawsze pełni nadziei; )

Dagmara i Tomek Skalscy

Ja również Dziękuję Wam za te słowa.

Pozdrawiam

Emilia Warakomska
Fitness Expert

About Emilia Warakomska

One Comment

Leave a Reply