Ćwiczenia na brzuch

Posted by | Wrzesień 25, 2014 | TRENING | No Comments

BRZUCH
Ten temat jest nieśmiertelny i na-pewno Was zainteresuje!! Ćwiczenia na brzuch. Ale zanim one, małe wprowadzenie.

Przygotuj się do lata tej zimy

Nadchodzi zima, a to oznacza, że …czas zacząć robić formę na przyszłe lato ….i teraz jest do tego najlepszy czas. Zaraz się dowiecie dlaczego. Zaraz też zaczniecie najlepsze Top 5 ćwiczenia na brzuch. Wykonując te ćwiczenia regularnie – GWARANTUJĘ CI efekty. Oczywiście, musisz je wykonywać REGULARNIE, i dokładnie tak jak ja je opisuję w tymi filmiku – to jest najważniejszy czynnik, który gwarantuje Ci efekty.

Odchudzanie zimą??

Tak, tak, zgadza się!! Najczęściej schemat wygląda tak, że zimą ponieważ łatwiej jest to ukryć, objadamy się. Ukrywamy fałdki tłuszczu pod luźniejszymi ubraniami. Ten fakt jest też spowodowany pogodą i spadkiem nastroju. Mniej słońca = mniej dopaminy, witaminy D, które wpływają na samopoczucie i nastrój.

Dzięki Ci Pani, jest nadzieja

🙂

Powiem Wam, że: LICZĘ NA WAS, NA WASZE ZAANGAŻOWANIE, na to, że się nie poddacie ponurym nastrojom, “nie zapuścicie” tej zimy i będziecie działać w kierunku utrzymania wagi (co najmniej) i spalania dodatkowej tkanki tłuszczowej (tak, dobrze mówię, i wcale nie zwariowałam) 🙂

W zimę, ze względu na zimną termogenezę jest nawet łatwiej spalić tkankę tłuszczową, ale o tym będę pisać innym razem. Bo przypominam, że przecież o ciało, trzeba dbać cały rok 😉

A więc już teraz zacznij myśleć o sylwetce na lato, im szybciej zaczniesz, tym szybciej zobaczysz efekty!! GWARANTUJĘ CI JE!!

Dzisiaj zaczniemy od ćwiczeń na brzuch… Do dzieła!!

Podpowiem Ci na koniec

To są najlepsze ćwiczenia na brzuch jakie znam. Najlepsze, jakie wyselekcjonowałam do tego programu. Musisz je wykonywać dokładnie tak, jak ja je opisuję. Dokładnie w tej kolejności i dokładnie w taki sposób. Staraj się możliwie jak najmocniej spinać mięśnie w końcowej fazie ruchu i nie zrażaj się, jeśli zaczyna piec – to dobrze, to dobry znak. Jeśli mięśnie zaczynają piec, to ZACZYNAJĄ PRACOWAĆ!! Tak, tak. Zaczynają dopiero, więc teraz uruchom swojego wewnętrznego wojownika, nie poddawaj się bólowi i walcz o swój six pack abs moim najlepszymi ćwiczeniami na brzuch!!

A TERAZ DO DZIEŁA!!

Pozdrawiam,

Emilia Warakomska
Fitness Expert

About Emilia Warakomska

Leave a Reply