Czy Twoje nawyki wspierają Twój cel??

Posted by | Marzec 15, 2014 | MOTYWAACJA | No Comments

czy twoje nawyki wspierają twój celCzy Twoje nawyki wspierają Twój cel? I dlaczego założyłam tę akurat koszulkę na trening, dowiesz się z dalszej części tego wpisu. A więc… Czytaj dalej!! Bo żeby odpowiedzieć na pierwsze pytanie, zacznę trochę przewrotnie. Często słyszę zarzuty, że ja tyle trenuję, bo “to moja praca” albo że “mi za to płacą” – co jest kompletną bzdurą!! Nie znam nikogo, komu płacą, za to że robi swój własny trening!! Pomyśl logicznie, czy ktokolwiek idąc na siłownię na swój trening – to czy ktoś mu za niego płaci?? No, raczej napewno NIE!!

Często też jest tak, że ani nie mam siły/boli mnie coś/gdzieś mi strzyka, żeby ten swój własny trening zrobić. Wtedy najchętniej bym położyła pupę na plaży i nie ruszyła nawet palcem u stopy …chociaż??!! Tak se myślę pewnie, bo pewnie w bezruchu bym szybciej się zakopała w piasku!!

A jednak mimo natłoku różnych zajęć w ciągu dnia, treningów z klientami, zajęć grupowych fitness …wstaję WCZEŚNIE rano, żeby ten czas poświęcić DLA SIEBIE. Pakuję do torby, obok pojemników z jedzeniem, zawsze więcej koszulek i skarpet, żeby w razie czego nie mieć wymówki, że …czegoś nie mam. Aby móc wykonać trening wieczorem/w południe w zależności od dnia!! Czyli: Jestem ZAWSZE przygotowana!!

W kalendarzu z góry na CAŁY TYDZIEŃ mam rozpisane: rozkład dnia, umówione treningi z klientami, treningi swoje: co zrobię w jaki dzień i o której godzinie. Ba, nawet notatki: ile ryżu zjem danego dnia

I NIE, kurde, nie chwalę się tym wszystkim, po to żeby wszyscy myśleli, że jestem jakaś tam zajebista!!! Takie mam NAWYKI. A nawyki powodują realizację każdego celu.

A co najważniejsze, co chcę przekazać w tym wpisie: nie poddaję się i nie stękam, że coś mnie boli, gdzieś mi strzyka, nie płaczę że paznokieć mi się złamał, biorę byka za rogi i naparzam!! Nie poddaję się swoim słabościom!!

PS. Na dzisiejszy trening założyłam jedną z moich ulubionych koszulek Przypomina mi o tym, że z każdego bagna da się wyjść!! To też mój wspomagacz umysłowy na trening wytrzymałościowy. Przy dużej masie mięśniowej takie treningi to katorga!!!! Jednak Mentalny Samuraj daje czadu!!

Każdy może być Strong & Sexy!!

Aaaa, i jeszcze jedno: Justyna Kowalczyk przebiegła Olimpiadę i zdobyła złoto ze złamaną stopą!! A Ty nie idziesz na trening?? …Bo Ci się nie chce?? …No FUCKin way!!

Pozdrawiam

Emilia Trenerka Fitness
Fitness is not only my passion – it’s my lifestyle
Be Strong Girl & Train hard!!

About Emilia Warakomska

Leave a Reply