Fit Expo, cz.2 z 3

Posted by | Kwiecień 17, 2015 | MOTYWAACJA | One Comment

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

Tak jak pisałam w pierwszym wpisie, dotyczącym Targów Fit Expo dzisiaj nastąpi kolejna odsłona tego niesamowitego wydarzenia  branży fitness. Jeśli więc jesteś managerem klubu, prowadzisz swój ośrodek sportowy, albo też jesteś instruktorem fitness lub Trenerem personalnym. Albo też…. nosisz się z zamiarem otworzenia swojego fitness biznesu, to niewątpliwie i bezapelacyjnie…. MUSISZ TU BYĆ!!! No chyba, że chcesz, żeby ubiegła Cię Twoja dość spora konkurencja….

Fit Expo to jak już pisałam NAJWIĘKSZE WYDARZENIE BRANŻY FITNESS, które odbywa się nieustannie od 10 lat w Poznaniu. Jeszcze nie czytałeś mojego pierwszego wpisu? To kliknij tutaj KONIECZNIE i zapoznaj się z podstawowymi informacjami dotyczącymi wydarzenia.

Organizatorzy Targów przygotowali dla odwiedzających mnóstwo atrakcji, z którymi warto się zapoznać, by efektywnie spędzić czas na Targach. Ponad 80% powierzchni targów jest już zajęta, więc myślę, że …będzie co oglądać i każdy znajdzie coś dla siebie. Dla wygody będzie również podział na odpowiednie strefy: sprzęt i wyposażenie fitness, odzież, suplementy oraz wydawnictwa. Przed wejściem dostaniesz materiały informacyjne, a także mapkę terenu. Pojawią się też laureaci konkursu o Złoty Medal produktów i usług.

Dzisiaj opiszę bardziej szczegółowo najważniejsze atrakcje tego wydarzenia… UWAGA!! ZACZYNAM!!

 

1. Proste rozwiązania są na wyciągnięcie ręki…

Jeśli chcesz efektywnie prowadzić swój fitness biznes, musisz posiadać fachową wiedzę na ten temat. Co do tego nie ma żadnej wątpliwości. Dlatego Fit Expo to przede wszystkim WIEDZA!! Wiedza z zakresu marketingu, tworzenia skutecznych stron internetowych, jest to podstawowy wizerunek, który tworzy nasza markę, oraz przyciąga do nas uwagę klienta. Myślę więc, że temat godny zainteresowania dla każdego Trenera, Instruktora, Managera jak i Właścicieli ośrodków sportowych.

Nauczysz się również tworzyć strategię promocji oraz reklamy swojego klubu. Nauczysz się również jakich błędów nie popełniać w komunikacji ze swoim potencjalnym, jak i lojalnym klientem. Nauczysz się również budować lojalność klientów w swoim klubie. Jeśli więc ta tematyka Cię interesuje, to 15-16go maja powinieneś/aś zagościć na Targach w Poznaniu.

 

2. Inne ciekawe atrakcje??

“Dieta to 80% sukcesu” nie raz słyszałeś/aś tą maksymę…. Niby to wiemy, tylko… jaką teraz dietę wybrać? Białkowa, Paleo, South Beach, Wegetariańska, Zbilansowana….

W odpowiedzi przychodzą Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz czasopismo eksperckie Food Forum.
Na specjalnie przygotowanej konferencji, dowiesz się wszystkiego na temat odżywiania w różnych dyscyplinach sportu (crossfit, kulturystyka, fitness, sporty siłowe).

Konferencja Dietetyka – medycyna – biochemia – sport. Aktualne trendy profesjonalnego wspomagania wysiłku fizycznego odbędzie się w sobotę, 16 maja.  Rejestracja rusza 16.03.2015.

 

3. I najważniejsze informacje dnia 🙂

Na tegorocznych Targach odbędzie się… tadaam…. Pierwszy Oficjalny Zlot (V-)Blogerów Branży Fitness.

Miłośnicy i fani zdrowego odżywiania, fitnessu, biegania, kulturystyki, którzy swoją pasją dzielą się na blogach, kanałach społecznościowych spotkają się w niedzielę i wymienią się doświadczeniami w prowadzeniu blogów.  Ponadto obowiązkowo spotkają się z wystawcami. Jak już się domyślasz BĘDĘ TAM I JA 🙂 Nie mogę się doczekać, odliczam dni i godziny do tego dnia…

Wzorcowa Strefa Fitness w Hotelu

Strefy fitness w hotelach, jak wynika z mojego doświadczenia, nie są zbyt dobrze zorganizowane. A można, nawet przy minimalnej przestrzeni zrobić to lepiej…. Trzeba tylko wiedzieć jak? Więc jeśli posiadasz swój hotel, w którym posiadasz strefę do treningu, bądź planujesz taką strefę zaplanować, to koniecznie przyjdź na specjalną ekspozycję “Wzorcowa Strefa Fitness w Hotelu”

Maraton fitness, czyli EU4YA

Słowo daję, ponieważ byłam tam, najlepsza Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA!! Zaprezentuje się na niej grupa prezenterów z Polski i za granicy z 14 renomowanych szkół i akademii fitness. Program Konwencji zakłada najróżniejsze formy fitness od stretchingu, jogę, step, dance po TRX, a sesje odbędą się AŻ W 7 SALACH!!!! Nowością konwencji będą zajęcia na trampolinach oraz fitness dla osób na wózkach inwalidzkich. Organizatorzy przygotowali również specjalistyczne warsztaty. Myślę, że i Ty znajdziesz lekcje odpowiednie dla Siebie!! Musisz tam być razem z nami. A przypominam, że możesz zgarnąć wejściówkę na ten szalony dzień…. lecz o tym już wkrótce, w następnym wpisie.

 

4. Organizator zadba o Twój dojazd na Targi

Autobusem na FIT-EXPO

Po raz pierwszy na targi FIT-EXPO dojedziemy autobusem. Organizator wyczarteruje autokary, które przywiozą nas do Poznania z różnych miast Polski. Już wkrótce na stronie internetowej oraz fejsbukowym fanpejdżu targów dowiemy się szczegółów, ale już teraz wiadomo, że na podróż wydamy niewiele.

Podejmij dobrą decyzję!! Wybierz się z nami na FIT – EXPO fitness & sport 2015 do Poznania. Naprawdę warto!!

To tyle na dzisiaj. Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, to bardzo proszę o komentarz. Przypominam na koniec, że kolejny wpis będzie kipiał od możliwości wygrania wejściówek…….. Ja już się nie mogę doczekać, mam nadzieję, że Ty również…. A więc do zobaczenia już wkrótce….

Pozdrawiam

Emilia Warakomska

banner fitexpo1_komp

 

About Emilia Warakomska

One Comment

Leave a Reply