Fit Expo, cz.3 Konkurs

Posted by | Maj 05, 2015 | Uncategorized | No Comments

FIT EXPO KONKURS

Witaj Mój Drogi Czytelniku!! Dzisiaj nastąpi wielka szansa na ….wygranie wejściówek na targi branży fitness Fit Expo w Poznaniu. Tak, tak. Dokładnie tych, które obiecałam w pierwszym wpisie na temat targów…  Bądź więc gotów, by ZGARNĄĆ WEJŚCIÓWKI na to niesamowite wydarzenie i spotkać się z nami na Fit Expo!!

1. Trochę dla przypomnienia

Więcej na temat targów dowiesz się z moich wpisów. Jeśli ich jeszcze nie czytałaś/eś to koniecznie sprawdź, co tam się będzie działo i dlaczego warto się na nich znaleźć. Zwłaszcza jeśli jesteś osobą związaną z branżą fitness. Pod tym linkiem znajdziesz wpis nr 2. Tam znajdziesz więcej szczegółów dotyczących wydarzenia. Natomiast sugerowała bym zacząć od wpisu nr 1. Dowiesz się z niego jak ogólnie wygląda plan targów, i jakie atrakcje będzie można tam zobaczyć.

Pamiętaj, że branża fitness bardzo szybko się rozwija. Warto być na bieżąco z wszelkimi trendami i uczestniczyć w takich wydarzeniach. Jeśli chcesz wznieść na wyższy poziom swój biznes, swoje treningi, albo wzbogacić swój pomysł o nowe pomysły….to OBOWIĄZKOWO musisz pojawić się na tym wydarzeniu. Poza tym… ja i MÓJ SEXI LEJDI TEAM też tam będziemy, więc…. SPOTKAMY SIĘ TAM NAPEWNO!!

Przygotowałam SPECJALNIE DLA CIEBIE  KONKURS, w którym do zgarnięcia są wejściówki.

 

2. Spotkajmy się w Poznaniu…

Weź udział w konkursie i Zgarnij dla siebie wejściówkę na Targi

Konkurs będzie na moim profilu na Facebooku. Jeśli jeszcze go nie polubiłeś, to kliknij w ikonę FB na prawym pasku mojego Bloga.

Liczba wejściówek jest ograniczona, więc musisz się spieszyć, żeby zdążyć, ponieważ chętnych na wejściówki jest bardzo dużo…..

Myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać, trzeba chwytać daną szansę, zamiast potem żałować… Lepiej spędzić ten dzień produktywnie, spotkać fajnych ludzi, niż stracić kolejną niedzielę na pierdoły. Jak myślisz? 🙂

 

Zapraszam więc na mój FanPage po szczegóły. Konkurs odbywa się od dzisiaj 🙂

Do zobaczenia na targach

Pozdrawiam

Emilia Warakomska

 

banner fitexpo1_komp

About Emilia Warakomska

Leave a Reply