Emilia Warakomska – Trener Personalny Bielsko

Jaki jest Twój największy problem?

Posted by | Lipiec 04, 2017 | MOTYWAACJA | 2 komentarze
jaki problem chcesz rozwiązać?

jaki problem chcesz rozwiązać?

W dzisiejszym poście nie będę Ci pisać o motywacji, działaniu czy dyscyplinie. Nie będę też pisać o tym, jak ważna jest wit. C dla Twojej odporności. Bez niej chorujesz… Chcesz być zawsze zdrowa i silna, to czytaj tutaj. Nie będę też pisać o tym, że nie ma czegoś takiego jak najlepsze ćwiczenia odchudzające. Żadnego nowego przepisu na bezglutenowy chleb dzisiaj też nie wstawię, o nie… 🙂

W dzisiejszym poście mam do Ciebie prośbę o pomoc. Mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Ciebie. Słuchaj, bardzo dużo robię dla Ciebie tu na Blogu. Może tego nie widzisz – bo zawsze widzimy tylko wycinek czyjejś pracy. Staram się przekazywać rzetelne informacje. Staram się też inspirować, zmusić do działania, ale też do myślenia – tutaj w postach lub na moim Fanpage.

 

Z tego co wiem, to bardzo dobrze mi to idzie. Sądząc po otrzymywanych komentarzach tutaj, na moim fanpage bądź w prywatnych wiadomościach. Cieszę się z tego powodu ogromnie. Często dostaję wiadomości typu „dzięki Twoim rzetelnym artykułom straciłam już -5kg”, lub „dzięki Twoim filmikom z ćwiczeniami, wreszcie pozbyłam się cellulitu”, jak napisała do mnie Monika. Dowiedziałam się również od wielu z Was, że „nigdzie nie piszą tak wartościowych inforamacji”, a to znaczy, że wiedza tutaj jest unikalna, rzetelna i absolutnie potrzebna.

 

Jednak… ja ciągle jestem nienasycona. Chcę pomóc jak największej ilości Kobiet. Chcę je wesprzeć w drodze do sukcesu. Chcę by Kobiety były szczęśliwe w swoich ciałach, miały dobre relacje z jedzeniem… i dobry namiętny sex… Dziki sex… Albo czego jeszcze tam chcą Kobiety… Zadowolenia z siebie, pewności siebie, dumy z siebie, niezachwianej samooceny, ciała bez cellulitu, szczęścia, spełnienia…

 

W ostatnim poście pisałam o 4 podstawowych błędach w odchudzaniu. Jeśli jeszcze go nie czytałaś to kliknij tutaj, aby dobrze zacząć. Jeśli oczywiście chcesz odnieść sukces. A wiem, że chcesz. Dlatego warto zacząć m.in. od tego postu.

 

Zanim zaczniesz się odchudzać, zmienić styl życia, a co za tym idzie poprawić swoje standardy, powinnaś wiedzieć, że jest to przede wszystkim proces. To nie dzieje się od tak, za pstryknięciem palcem, w ciągu jednego miesiąca, czy po 5 treningach. Samo się nie zrobi. Ty za to masz bardzo duży wkład w swój sukces. I nie zarzucaj sobie, jeśli nie idzie idealnie… O tym dość obszernie pisałam tutaj.

 

Jest to jednak proces, który wymaga odpowiednich fundamentów. Zarówno mentalnych, jak i fizycznych 🙂 O mentalnych już pisałam kilka razy. Jednak będę powtarzać to ciągle i z uporem maniaka. Bo bardzo zależy mi, aby każda kobieta cieszyła się zdrowiem, fantastyczną, sexowną sylwetką, swoim ciałem, pewnością siebie, asertywnością, siłą mentalną i …życiem poprostu.

 

Do tej pory, jak wiesz, obszernie opisałam różne strategie treningu i diety w moim pierwszym e-booku Fitness Start. Natomiast teraz pracuję nad czymś lepszym. To będzie coś, co KROK PO KROKU, pomoże Ci osiągnąć cele jakie sobie wymarzyłaś. Świetną sylwetkę bez efeku jojo. To coś, co przede wszystkim POMOŻE CI WYTRWAĆ i NIE POZWOLI CI ODPUŚCIĆ.

A wiesz dlaczego?? Bo zbyt wiele Kobiet poddaje się albo tuż na starcie, albo tuż przed metą. Do diaska!! Tak się sukcesu nie osiągnie!! 🙂

Chcesz mieć wreszcie super ciało? Wyobraź sobie, krok po kroku, prowadzona za rączkę w dobrym kierunku, w kierunku wymarzonej sylwetki. Co Ty na to?

Dlatego proszę Cię o małą pomoc w wypełnieniu tej ankiety .

 

Słuchaj, JA CHCĘ ZROBIĆ Z CIEBIE EXTRA LASKĘ!!

 

Tylko musisz mi w tym pomóc. Chcesz być extra laską? Chcesz zatrzymać młodość i urodę? Chcesz pozbyć się cellulitu? Myślę, że już to sobie wyobrażasz, …temperatura sięgnęła zenitu. Ty w nowym ciele 🙂

Dlatego jeśli możesz mi pomóc, to wypełnij ankietę. Wypełnienie jej zajmie Ci mniej niż 2 min. Oszczędzasz czas. Chcę, żebyś wiedziała już teraz… Bardzo doceniam Twoją pomoc, a Twój wkład przyczyni się do tego, że będę mogła rozwiązać Twoje problemy z odchudzaniem/motywacją/treningiem o wiele skuteczniej.

 

Zatem będzie mi niezmiernie miło, jeśli mi pomożesz, więc zapraszam Cię serdecznie do wypełnienia tej ankiety .

 

 

 

 

About Emilia Warakomska

2 komentarze

Leave a Reply