OPINIE

Opinie od klientów:

Gosia o naszym trenowaniu:

Do klubu fitness chodzę regularnie już od dobrych paru lat. Jednak poza lepszym samopoczuciem nie widziałam większych efektów, szczególnie w tych miejscach mojego ciała, na których mi szczególnie zależało.
Dopiero zbliżający się własny ślub i wizja pięknie wyeksponowanych ramion w wyciętej sukience skłoniły mnie do skorzystania z pomocy trenera personalnego. Niesamowicie się cieszę, że padło na Emilkę-stała się ona nie tylko moim trenerem, doradcą, wsparciem, ale też przyjaciółką, a treningi z nią okazały się ukojeniem po stresującym dniu.
Okazało się, że nawet pracując 10 godzin dziennie da się umówić na treningi, i to regularnie. Nawet nie zauważyłam, kiedy wyrzeźbiły mi się ramiona, na co zaczęły zwracać uwagę moje koleżanki 🙂 Ledwie 1,5 miesiąca treningów wystarczyło, żeby ujędrnić skórę i wyrzeźbić nogi. Siostra zwróciła uwagę, że po raz pierwszy w życiu przestalam się garbić!!!!! a nawet nie zdawałam sobie sprawy, ze nad tym tez ciężko pracujemy, bo Emilka zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń!
Brzuch ćwiczyłam od zawsze, ale bez większych efektów. Dopiero po treningach z Emilka zdałam sobie sprawę z jakości treningu. Wystarczy ćwiczyć rzadziej i efektywniej, zamiast się katować… W życiu nie spodziewałam się takich efektów w tak krótkim czasie 🙂 Dziękuję. Gosia, Katowice (26.07.2012)

List od Basi:
Ostatnio dostaję mnóstwo e-maili od moich klientów. Oto kolejna opinia mojej klientki Basi. Napisała do mnie po zakończeniu naszej kilkumiesięcznej współpracy treningowej. Oto co napisała:
“Miałam kilka treningów z różnymi trenerami ale dopiero Ty (mimo hardcoru, a może właśnie dlatego) jesteś super . Ja jestem trudnym przypadkiem i wiem, że nie raz mogłaś stracić cierpliwość, ale byłaś twarda i to mnie dopingowało.
Masz bardzo dobre podejście do ludzi. Treningu z Tobą już mi brakuje. Twoje przepisy dietetyczne okazały się pomocne nawet dla mojej specyficznej diety. Gdybym miała komuś polecić trenera to na 1000% Ciebie. Dobrze, że prowadzisz zajęcia w czwartki bo jest mi mniej przykro, że treningi nam się już skończyły. Pa pa twoja trudna trenująca Basia”. Barbara, Katowice (19.07.2012)

Janina na temat treningów:
Janina trenuje ze mną indywidualnie od kwietnia tego roku. Taki list motywuje do większej pracy
Witaj Emilio
„Choć od dłuższego czasu ćwiczę fitness i aerobik wodny nie zauważałam znacznych postępów, było to raczej ciągłe dreptanie w miejscu. “Przyspieszenie” nastąpiło po rozpoczęciu treningów indywidualnych pod fachowym okiem trenera Emilii .
Emilko tylko dzięki Tobie i Twoim treningom zauważyłam zmiany , choć nie było łatwo sama wiesz /moje duże oczy z przerażenia / ale trening z Tobą mnie zmotywował do większego mojego wysiłku choć bardzo się dziwię ze dałam radę.
Naprawdę jesteś profesjonalistą w tych zajęciach jak indywidualnych tak i na sali , podziwiam Cię i dziękuje pięknie za miłe godziny spędzone z Tobą .
Jak tylko będę miała okazję to będę polecała Ciebie do indywidualnych ćwiczeń tak i grupowych .Pozdrawiam Janina, Katowice (18.07.2012)

Opinia Beaty:
A oto co o naszej współpracy, która trwa już dwa lata, sądzi Beata
“Trenuje z Emilią od ponad dwóch lat i to na zajęciach grupowych i na siłowni. Jestem ogromnie zadowolona z naszej współpracy, gdyż Emilia podchodzi do treningów kompleksowo, stosując nie tylko trening fizyczny, ale również mentalny, motywując mnie do cięższej pracy w chwilach zwątpienia. Ponadto ma doskonałe podejście do klienta oraz przygotowanie merytoryczne.
Dowodem na to jest to, iż potrafi przekonać mnie do wykonywania ćwiczeń, których nigdy nie lubiłam, bo nie znałam ich wartości. Wspomaga mnie również pod kątem diety i w ciężkich chwilach dobrym słowem (albo żołnierskim podejściem) potrafi postawić na równe nogi. Po tak długim czasie mam zadowalające wyniki, z przyjemnością oglądam je w lustrze, a także zdaję sobie sprawę z tego, że sama bez pomocy Emilii, bym tego nie dokonała. Po prostu brakło by mi motywacji do walki (szczególnie tych w zakresie diety i podnoszenia swoich możliwości treningowych).
Emilia jest najlepszą trenerką świata, dzięki niej nabrałam pewności siebie i jestem dumna z tego co osiągnęłam. Poza treningiem jest wspaniałą osoba, z którą można się wymienić doświadczeniami na różne tematy, nie tylko te związane ze sportem”Beata, Katowice (12.01.2012)

List Anety:
Oto list, który nadesłała do mnie Aneta (1.10.2011). Trenowała ze mną indywidualnie od 16. marca do 30 września 2011 roku.

Każdemu, kto zastanawia się nad wyborem trenera personalnego z czystym sumieniem polecam Emilię. Profesjonalnie prowadziła i nadal prowadzi wszystkie moje treningi, dała mi dużo motywacji i wiary w siebie, gdyby nie ona, to na pewno przestałabym ćwiczyć na siłowni. Zabrakło by mi silnej woli.
Emilia ma kompleksowe podejście do treningów, dostałam od niej mnóstwo wartościowej wiedzy doskonale opracowała dla mnie odpowiednią dietę, „zaraziła” mnie zdrowym trybem życia i sposobem odżywiania. Teraz zwracam na to wszystko uwagę. Podczas naszych treningów z pomyślnym skutkiem zrealizowałyśmy wszystkie nasze wcześniejsze założenia.
Mam lepszą kondycję fizyczną, większą wytrzymałość, jędrne ciało, pozbyłam się cellulitu i tkanki tłuszczowej.
Przez to wszystko jestem teraz pewna siebie i silniejsza w pokonywaniu przeciwności życiowych i losowych.
Dzięki wsparciu Emilii już poza wszystkimi naszymi godzinami spędzonymi na treningach i w siłowni, podjęłam dużo trafnych i właściwych decyzji w moim życiu…” Aneta, Katowice (01.10.2011)