O MNIE

Heeej,

Nazywam się Emilia Warakomska…  jestem  Trenerka, Menedżerka, Mentorka

Poprzez własne 12 letnie  doświadczenia treningowe i dietetyczne doszłam do tego, że trening kształtuje nie tylko ciało ale i charakter.

Poprzez indywidualne konsultacje pomogłam wielu kobietom zyskać boskie ciało, pewność siebie oraz rozwiązać problemy dotyczące motywacji, zmiany diety i stylu życia. Zmiana ta powinna być skuteczna a sylwetka osiągnięta RAZ NA ZAWSZE!! Dlatego w swojej metodzie kładę nacisk na skuteczność i profilaktykę efektom jojo.


Na co dzień prowadzę treningi personalne, konsultacje on-line oraz jestem Club Managerem w sieci fitness Clubów.

Pomagam moim podopiecznym w osiągnięciu zdrowej  fit sylwetki, zmianie stylu życia na lepszy, oraz w mierzeniu się ze swoimi słabościami i stawaniu się lepszą wersją samego siebie

Współpracuję przede wszystkim z Kobietami, które chcą stać się Silne, Sexowne, Pewne siebie, Niezależne,  i jednocześnie Kobiece.

Robię to ponieważ taka jest moja misja życiowa, a moją największą satysfakcją jest Twój Sukces!!

 

Moje główne zasady i wartości to:

 

STRONG, czyli SIŁA I MOC – ponieważ są one potrzebne do DETERMINACJI , WYTRWAŁOŚCI, STANOWCZOŚCI w działaniu i osiąganiu każdego sukcesu osobistego  (Ty decydujesz czym jest sukces dla Ciebie, może to być piękne ciało, zdrowie, sukces finansowy, osobisty, rodzinny, inne…)

 

SEXY, czyli PIĘKNO I URODA – ponieważ są to ważne i elementy Twojego wizerunku. Ale nie chodzi tu o emanowanie golizną, czy gołymi cyckami, że tak się wyrażę. Chodzi o poczucie SIEBIE SAMEJ, akceptację własnego ciała w każdym centymetrze, bądź niedoskonałości. Jest to niezbędne nastawienie w dążeniu do prawdziwego sukcesu: akceptacji siebie i pewności siebie.

 

AWESOME, czyli niesamowitość – to Twoja osobista PEWNOŚĆ SIEBIE, AUTENTYZM I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA CZYNY I SŁOWA, a także jakże rzadko spotykana w dzisiejszych czasach WZAJEMNOŚĆ (którą bardzo cenię) i UCZCIWOŚĆ (Przykład: ja nie sprzedaję czegoś, czego sama nie przetestowałam i nie sprawdziłam!! Nie sprzedaję Ci czegoś, z czego nie będziesz zadowolona/y, dla samego hajsu. To musi odpowiadać Twoim potrzebom!! Inny przykład: planujesz sobie osiągnięcie celu i nie poddajesz się pierwszym potknięciom

 

Namawiam oczywiście do dbania o #health = zdrowie i #body = ciało, w szerszym kontekście. Ponieważ zdrowie jest fundamentem udanego, szczęśliwego życia i sukcesu osobistego. I tu uczciwie: Nie udaję, że wiem wszystko, natomiast napewno potrafię pokierować, nadać odpowiedni kierunek, i przekierować do odpowiednich osób w razie potrzeby 🙂 

Poza tym:

 

Uczę Kobiety akceptacji swojego ciała i tego, że natura  dała nam taki potencjał, z którego można wyrzeźbić cuda niekoniecznie wpasowując się w szablonowe kanony urody

Tę myśl rozwijam na moim FanPage oraz w prywatnych rozmowach

 

Moja specjalizacja to:

Specjalizuję się w treningu siłowym i szybkościowym, Redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa jędrności skóry ciała i pełnych walorów estetycznych sylwetki oraz wytrzymałości.

Czyli skracając: wszystko po to byś wyglądała młodziej, piękniej, seksowniej oraz po to byś miała super wytrzymałość serca i płuc.

 

Moja metoda treningowa to 100% skuteczności, ponieważ po 12 latach treningów własnych oraz podopiecznych, różnymi metodami i systemami pracy z ciałem, wypracowałam własny system i jestem w stanie dopasować trening indywidualnie pod konkretny Cel. Biorę pod uwagę podstawowe cechy Twojej sylwetki, predyspozycje, możliwości czasowe oraz stan zdrowia (ponieważ to ma znaczący wpływ na efekty Twoich treningów).

 

A mówiąc prościej: daleko mi do narzucania Ci trybu życia sportowca i chodzenia z pojemnikami, czy zmianie życia nagle o 180 stopni – z doświadczenia wiem, że to poprostu nie działa. To zniechęca do działania. A nie o to chodzi.

Opracowuję dla Ciebie plan w taki sposób, abyś mogła go skonsumować po kawałku, w swoim tempie, w swoim czasie,  jednocześnie osiągając zamierzony rezultat.

To jest właśnie INDYWIDUALNIE dopasowany plan działania!!

 

Ogólnie rzecz biorąc moja praca w liczbach wygląda następująco:

 • 12 lat doświadczenia
 • 50 zadowolonych podopiecznych
 • ponad 2 mln godzin na zajęć grupowych
 • 50 osób przeczytało mojego ebooka
 • 5 tys. osób zapisało się na mój kurs on-line
 • 10 000 osób miesięcznie czyta tego bloga

 

W pracy trenera wykorzystuję również skille Coachingowe (jestem certyfikowanym coachem, wg Polskiej Szkole Coachingu).

Opracowałam własne narzędzia dotyczące motywacji, osiągania celu, monitoringu celu.

Każdy z moich podopiecznych traktowany jest bardzo precyzyjnie i indywidualnie poświęcam 100% swojej uwagi i czasu dla danej osoby. Trenuję max do 5 osób, ponieważ uważam, że tylko wtedy praca Trenera Personalnego ma sens i może być skuteczna dla podopiecznego.

Dzięki temu jestem w stanie poświęcić dużo uwagi i angażu osobom, które prowadzę indywidualnie. Dlaczego?? Ponieważ:

 • prowadzenie podopiecznego, to coś więcej niż 3h spędzonego czasu w tygodniu na siłowni… ale pozwól, że system mojej pracy zdradzę Ci w innych okolicznościach 🙂
 • szanuję Twoje cele, Twój czas i Twój hajs, …z czym większa liczba podopiecznych nie mogła by się wiązać, bo nie było by na to przestrzeni
 • prowadzenie podopiecznego to uwaga i skupienie na maksymalizacji efektów, osiągnięcie zamierzonego celu
 • prowadzenie podopiecznego to również edukacja w taki sposób, abyś mogła trenować po jakimś czasie samodzielnie, bez nadzoru
 • i wiele innych… ale o tym napewno napiszę osobny artykuł 🙂

 

 

 

 

 

Jeśli jesteś osobą, która właśnie teraz chce zmienić swój styl życia, schudnąć raz a dobrze i skutecznie bez efektu jojo, zmienić swoje nawyki żywieniowe, skontaktuj się ze mną przez formularz, a ustalimy konkrety.

 

A oto kilka opinii osób, które ze mną trenowały:

“Każdemu, kto zastanawia się nad wyborem trenera personalnego z czystym sumieniem polecam Emilię. Profesjonalnie prowadziła i nadal prowadzi wszystkie moje treningi, dała mi dużo motywacji i wiary w siebie, gdyby nie ona, to na pewno przestałabym cwiczyc na siłowni. Zabrakło by mi silnej woli.
Emilia ma kompleksowe podejście do treningów, dostałam od niej mnóstwo wartościowej wiedzy doskonale opracowała dla mnie odpowiednią dietę, „zaraziła” mnie zdrowym trybem życia i sposobem odżywiania.
Mam lepszą kondycję fizyczną, większą wytrzymałość, jędrne ciało, pozbyłam się cellulitu i tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zyskałam większą pewność siebie i siłę w pokonywaniu przeciwności życiowych i losowych.
Dzięki wsparciu Emilii już poza wszystkimi naszymi godzinami spędzonymi na treningach i w siłowni, podjęłam dużo trafnych i właściwych decyzji w moim życiu…” Aneta Karczewska, podopieczna

 

 

“Wahałam sie, czy współpracowac z Emilia. Nie bylam pewna, czy to bedzie dobra inwestycja. Dzis juz wiem, ze niepotrzebnie. Ciesze sie, ze nacisnełam TAK! Co dostałam? Ogrom wiedzy, wsparcia i KOPA motywacyjnego, bez którego SAMA NIE DAŁA BYM RADY. Pewnosc siebie, piekne ciało, silny charakter – to skutek uboczny współpracy z Emilia ” 
Marta Sadowska, podopieczna     
“Zajęcia z Emilią są najlepsze na świecie. Motywuje do przekraczania granic, koryguje błędy, daje wycisk, stawia wyzwania, stałe podnosi poprzeczkę i nie pozwala się poddać. Dopiero ćwicząc z Emilią i stosując się do jej wskazówek osiągnęłam rezultaty o jakich marzyłam, a jakich nie byłam w stanie osiągnąć sama, pomimo iż na treningach spędzałam wiele godzin w tygodniu i stosowałam dietę. Emilia pokazała mi zupełnie inny kierunek, zdjęła presję wyglądu z moich barków, co spowodowało, że zyskałam nie tylko ciało marzeń, ale i równowagę w życiu” Monika Kołodziej, podopieczna

Warto ćwiczyć Emilią nie dlatego, że posiada ogromną wiedzę, dobierze dietę i skoryguje błędy w wykonywaniu ćwiczeń czy podsunie metodę ćwiczeń dostosowaną do Waszej sprawności fizycznej i problemów (np.z kręgosłupem). Tego można (dużym nakładem własnej pracy) samemu się dowiedzieć. Warto ćwiczyć Emilką z zupełnie innego powodu: dlatego, że motywuje, uczy samodzielności oraz dyscypliny, która jest sprawą najwyższej rangi w osiągnięciu sukcesu sylwetkowego.  Wydobywa człowieka pokłady zaangażowania, zdyscyplinowania i zmotywować do osiągnięcia sukcesu. Jeśli więc chcecie sukcesu w swoim życiu – warto ćwiczyć właśnie z nią. Pozdrawiam i polecam Emilię wszystkim. Danai Chondrokouki, podopieczna

 

“Od zawsze byłam aktywna fizycznie. Po upływie 30 roku życia zostałam „podwójną” mamą, wciąż bardzo aktywną zawodowo.  Naturalnie w tej sytuacji, odczułam brak wystarczającej ilości czasu na treningi.  Nie było już miejsca na zabawę, potrzebowałam konkretów.

Świetnie się złożyło (podobno w życiu nie ma przypadków), że w tym czasie poznałam Emilię. Zaczęłam 2-3 razy w tygodniu uczęszczać na prowadzone przez Nią zajęcia grupowe. Te treningi są przemyślane, nie ma w nich przypadku i angażują wszystkie partie ciała. Daje konkretny wycisk zarówno, jeśli chodzi o wzmacnianie mięśni jak i o treningi cardio. Pomimo, że często nie jest łatwo to Jej pozytywna energia pomaga w przełamywaniu swoich słabości. Dzięki tym treningom WRESZCIE poznałam prawidłową technikę ćwiczeń, bo nie zdawałam sobie sprawy z tego, że wiele z nich wykonywałam błędnie przez większość życia. Teraz z powodzeniem mogę ćwiczyć sama.

Po krótkim czasie moje ciało znów stało się jędrne i sprężyste a forma sprzed ciąży wróciła z podwojona mocą” 😉 Dzięki Ci Emi

 Barbara Jóźwik, podopieczna