Targi Fitness Fit Expo 2015. Zgarnij wejściówki na Targi!!

Posted by | Marzec 29, 2015 | Uncategorized | No Comments

znaczek fitexpo 2015 prev

Najważniejsze wydarzenie branży fitness w Polsce. Nowości PRODUKTOWE branży fitness oraz ROZWIĄZANIA, ułatwiające prowadzenie klubów sportowych. Jesteś właścicielem Klubu, Menagerem, Trenerem…. Rynek fitness w Polsce rośnie, i staje się coraz bardziej potężny.

Zanim przeczytasz ten wpis, i podejmiesz decyzję, to pamiętajcie jedno…. Twoja konkurencja nie śpi!! Jeśli Ciebie tam nie będzie (np. z powodu braku czasu?) – to Twoja Konkurencja TAK!! I napewno na tym skorzysta….

Jeśli chcesz rozwijać swój fitness biznes… TO KONIECZNIE MUSISZ TAM BYĆ!!

Od razu też wspomnę, że odbędzie się też konkurs. A to znaczy, że być może wygrasz wejściówkę na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, ale o tym… później 🙂

1. Czego dowiesz się z tego wpisu?

Ten wpis będzie się składał z 3 części. Od ogółu do szczegółu…

Dzisiaj opiszę na czym polegają targi, co na nich znajdziecie, i dlaczego warto się na nie wybrać. W kolejnych wpisach, dowiesz się kim są wystawcy, jakie firmy i szkoły zaprezentują się na targach, co tam się będzie działo, co zobaczycie. Dowiesz się również jakie udogodnienia w związku z dojazdem na Targi przygotował dla Ciebie organizator.

Oj będzie się działo, coś czuję, że Ty pewnie już…. nie możesz się doczekać. 

 

2. Czym są targi Fit Expo 2015?

Przede wszystkim jest to wydarzenie, które spełnia wiele ról jednocześnie. Dlatego każdy entuzjasta fitnessowego stylu życia, menager lub właściciel fitness klubu, instruktor lub trener prowadzący zajęcia, a także ….klient fitness klubu…. znajdzie coś dla siebie.

Mówiąc bardzo w skrócie, Targi przybliżają nowości PRODUKTOWE branży fitness oraz ROZWIĄZANIA, ułatwiające prowadzenie fitness klubów. Jest to wydarzenie z najdłuższym stażem i doświadczeniem – targi FIT-EXPO fitness & sport odbywają się co roku w maju w Poznaniu.  Tegoroczna edycja, odbędzie się 15-17 maj i jest 10 edycją targów. A Poznań na te 3 dni zmienia się w kolebkę NAJWAŻNIEJSZEGO w roku fitnessowego wydarzenia. Niewątpliwie MUSICIE TAM BYĆ!!

Równolegle z targami odbędzie się Kongres FIT-EXPO, który będzie kopalnią PRAKTYCZNEJ WIEDZY dla właścicieli i menedżerów klubów. W programie FIT-EXPO, jak co roku, odbędzie się również Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA by Tiguar.

 

3. Dlaczego warto tam się wybrać?

Przede wszystkim WIEDZA!! Czyli coś dla właścicieli i menedżerów klubów. I to w jednym miejscu i czasie. Znajdziecie tu wszystko, co jest niezbędne w prowadzeniu i rozwoju biznesu w branży fitness.

Jak wiesz rynek fitness w Polsce rośnie, i staje się coraz większy. Zwiększa się świadomość rodaków na temat treningu i zdrowego odżywiania. To także oznacza wzrost konkurencji. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszelkimi nowościami, rozwijać swój fitness biznes, to wiesz, że trzeba nieustannie śledzić rynek. Przyda się też umiejętnie wdrażanie zmian do swojego klubu fitness. Dlatego właśnie zachęcam… KONIECZNIE ODWIEDŹ TARGI!!  Tu otrzymasz wszystko na talerzu, w jednym miejscu, w jednym czasie…

Będą się odbywały rozmowy biznesowe, konsultacje z trenerami i instruktorami oraz ze specjalistami. Będą poruszane różne tematy, od fitness klubu oczami klienta, poprzez strategie promocji i komunikacji marketingowej klubu z otoczeniem.

Ponadto będzie możliwość zapoznania się z produktami i usługami niezbędnymi w branży fitness, w tym najnowszymi trendami w świecie fitness.

 

4. Bądź na bieżąco

To tyle na dzisiaj. Już teraz zapraszam Cię do kolejnego wpisu na temat targów (za ok. 10 dni się pojawi), w którym mocniej przybliżę zarówno tematykę Kongresu, jak i to co ciekawego odbędzie się na Konwencji Eu4Ya. Wspomnę również o innych atrakcjach targów, o których nie pisałam dzisiaj (zachowałam w tajemnicy, a tak!!).

Zachęcam Cię również do udziału w konkursie, w którym będziesz mógł/mogła wygrać jednodniowe wejściówki na to wydarzenie.

Podejmij dobrą decyzję!! Wybierz się z nami na FIT – EXPO fitness & sport 2015 do Poznania. Naprawdę warto!!

 

banner fitexpo1_komp

About Emilia Warakomska

Leave a Reply